XV edycja „Studium Menedżerskie Zarządzanie Projektami" – aktualizacja

Z radością informujemy, że XV edycja „Studium Menedżerskie Zarządzanie Projektami" została odświeżona i zaktualizowana tak, aby jeszcze lepiej przygotować uczestników do funkcji kierownika projektów oraz certyfikacji IPMA. Dzięki współpracy z IPMA Polska, nasze szkolenie nie tylko spełnia najwyższe standardy, ale również odpowiada na najnowsze potrzeby i wyzwania w zarządzaniu projektami.

grafika IPMA Nowa

Nowości w XV edycji:

• Zaktualizowane treści programu: Program szkolenia został starannie przemyślany i zaktualizowany, aby dostarczyć najnowszą wiedzę i umiejętności niezbędne do skutecznego zarządzania projektami. Uwzględniono najnowsze trendy i praktyki, które pomogą uczestnikom sprostać współczesnym wyzwaniom.
  • Darmowy dostęp do Platformy rozwoju kompetencji ICAN Institute: Uczestnicy szkolenia otrzymają bezpłatny dostęp do Platformy rozwoju kompetencji ICAN Institute, co umożliwi im dalszy rozwój umiejętności i poszerzanie wiedzy z zakresu zarządzania projektami.
  • Gry Symulacyjne on-line z Zarządzania Projektami: Wprowadzenie interaktywnych gier symulacyjnych online pozwoli uczestnikom na praktyczne zastosowanie zdobytej wiedzy w realistycznych scenariuszach. To innowacyjne podejście zapewni lepsze zrozumienie dynamiki zarządzania projektami i pozwoli na efektywne rozwiązywanie problemów.

UWAGA! Letnia Promocja: Zapisz się do 10 sierpnia 2024r., a odejmiemy od ceny 250,00 PLN

Termin szkolenia: 18 listopada 2024 r. – 5 lutego 2025 r.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału w XV edycji „Studium Menedżerskiego Zarządzanie Projektami". Skorzystaj z wyjątkowej okazji, aby zdobyć międzynarodowy certyfikat IPMA i rozwijać swoje kompetencje w dziedzinie zarządzania projektami. Dołącz do grona liderów, którzy potrafią skutecznie zarządzać projektami w dynamicznym i zmieniającym się środowisku biznesowym.

Szczegółowe informacje o szkoleniu

Redakcja: Centrum Rozwoju Biznesu WZ UŁ