30 lat Wydziału Zarządzania UŁ

Drodzy Studenci, Absolwenci, Przyjaciele,  zapraszamy do wspólnego świętowania 30-lecia Wydziału Zarządzania UŁ, które odbędzie się 3 czerwca 2024 r.

W programie:

Dzień Studenta Wydziału Zarządzania UŁ

W programie: Rozgrywki sportowe, gra terenowa, gra Stratoliada, grill, wata cukrowa, fotobudka.
3 czerwca 2024 r., godz. 11.00-15.00, patio, Wydział Zarządzania UŁ

Spotkanie „Jak osiągać to, co wydaje się niemożliwe?" z Magdaleną Kotlarczyk i Aleksandrą Wiśniewską

Unikalne osobowości, niezwykłe historie. Spotkanie z Magdaleną Kotlarczyk i Aleksandrą Wiśniewską. Prowadzący: prof. dr hab. Robert Kozielski.
3 czerwca 2024 r., godz. 15.00-16.30, Aula A, Wydział Zarządzania UŁ

Pokaz Kulinarny Damiana Marchlewicza, zwycięzcy IV edycji programu Hell’s Kitchen Piekielna Kuchnia

Nowoczesna wariacja na temat tradycyjnego ciastka wuzetka – pokaz kulinarny Damiana Marchlewicza, zwycięzcy IV edycji Hell's Kitchen Piekielna Kuchnia.
3 czerwca 2024 r., godz. 17.00-18.00, patio, Wydział Zarządzania UŁ.

Redakcja: Wydział Zarządzania